Wydarzenia

Większość wydarzeń jest bezpłatna, takich jak poniedziałkowe tango, czwartkowy swing, DJ-skie piątki i soboty oraz wszelakie spotkania z twórcami.
Koncerty na górnym piętrze i przedstawienia są zazwyczaj biletowane, ale w przystępnych cenach, zwłaszcza w przedsprzedaży online.
Zapraszamy!

W Spatifie nieustannie coś się dzieje.
Dokładną listę najbliższych wydarzeń można prześledzić w zakładce Facebooka (bez logowania).

Część naszych wydarzeń jest organizowana cyklicznie, możesz przeczytać opis każdego z nich poniżej.

Wydarzenia Cykliczne:

Środa

JazzState
w każdą środę

Zapraszamy na jazzowe jam sessions.
W każdą środę w SPATiF-ie występują uznani jazzmani wraz z towarzyszącymi gośćmi.
Absolutnie niepowtarzalne wieczory dla koneserów muzyki i jazzowej atmosfery spatifowego baru.
Zapraszamy

Czwartek

Mała Orkiestra Dancingowa

W co drugi czwartek tylko w SPATiF-ie można przenieść się na stylowy dancing międzywojennej Warszawy. Noam Zylberberg, zafascynowany starymi winylami polskich szlagierów, skrzyknął pierszorzędnych muzyków i założył własną orkiestrę. Dzięki temu standardy królujące w dawnych warszawskich klubach trzymają poziom zarówno dzięki wykonawcom jak i klasycznemu repertuarowi. No i można też brylować na parkiecie…

Zatańcz Swing

W co drugi czwartek, na przemian z Małą Orkiestrą Dancingową, zapraszamy na taneczny Swing. Miłośnicy Swingu mogą się wyszaleć na parkiecie, a później zaszaleć jeszcze bardziej przy tanecznym jazzie granym przez fantastycznego DJ Sparky.

Piątek i Sobota

W piątki i soboty spędzamy wieczory ze świetnymi warszawskimi DJ-ami. Gramy radośnie i tanecznie, dbając o dobrą atmosferę dla wszystkich gości.

Co najmniej raz w miesiącu zapraszamy na koncert przednich muzyków polskiej i zagranicznej sceny niezależnej. Grali u nas; Niechęć, Trupa Trupa, Tiny Taste, SzaZa, Lost Education, Moretti/Zabrudzki/Młynarki w ramach stałej współpracy z wytwórnią Lado ABC, Robert Piotrowicz i wielu innych. Sprawdź najbliższy koncert wśród naszych wydarzeń.

Niedziela

W każdą niedzielę zapraszamy na spektakl dla dzieci oraz regularne przedstawienia w wykonaniu doborowych trup aktorskich i odważnych solistów.

Wszelkie informacje oraz pełny repertuar
dostępny jest na stronie
scenaspatif.pl

Zobacz też najbliższe wydarzenia
na profilu Scena Spatif na Facebooku
Zapraszamy!

Obraz i Dźwięk

Obraz i Dźwięk to cykl oryginalnych wieczorów dla miłośników kina i muzyki. Pod przewodnictwem Pawła Szamburskiego (muzyka i zarządcy w wytwórni LADO ABC) muzycy grają do niemych filmów. Połączenie żywej częściowo improwizowanej muzyki oraz tuzów dawnego kina zapewniają niezapomniane wieczory.

Bądż na bieżąco.
Sprawdź zakładkę wydarzeń na naszym profilu, włącz subskrypcję i niczego nie przegapisz.
Sala widowiskowa na piętrze ma niepowtarzalny klimat wśród warszawskich scen. Warto spróbować.

#klubspatif

#spatifwarszawa

@spatifklub

Scroll to Top